Ať už se chystáte pracovat mimo USA, plánujete svatbu v exotickém místě nebo hledáte další vzdělání v jiné zemi … budete muset apostilovat váš cestovní pas.

Apostila je jednotně uznávané osvědčení o pravosti, které přijímají země, které jsou členy Haagské úmluvy z roku 1961. U třetích zemí musí cestovní pas projít procesem legalizace prostřednictvím velvyslanectví nebo konzulátu v cílové zemi.

Nevyžadujeme váš originální pas; apostila může být vydána na barevnou fotokopii pasu, pokud byly učiněny nezbytné kroky.

Co je potřeba k apostilování cestovního pasu?

Místo zaslání vašeho originální pasu by měla být zaslána barevná kopie totožnosti s následujícím zněním, které bude napsáno na konci:

 “Potvrzuji, že se jedná o pravdivou a správnou kopii mého amerického pasu.”

{Podepsáno a datováno}

Můžete si nechat toto prohlášení notářsky ověřit, nebo jej poslat přímo nám, a my ho pro vás ověříme a následně apostilujeme váš pas.

Pokud máte kopii vašeho cestovního pasu již ověřenou před jeho zasláním, ujistěte se, že jste využili notáře, který tento proces zná; musí používat správné znění (některé státy vyžadují různá prohlášení o potvrzení), musí být podepsáno a orazítkováno a musí obsahovat své registrační číslo a datum vypršení platnosti.

Spolupráce s Apostila s.r.o.

Ve společnosti Apostila s.r.o. můžeme váš pas rychle apostilovat a vrátit ho. Doporučujeme zahájit proces apostilování co nejdříve, abyste ve svých cestovních plánech neměli žádné zpoždění; ale v případě potřeby nabízíme i expresní služby.

Náš postup je jednoduchý, vyplňte náš objednávkový formulář a zašlete nám barevnou kopii. To je vše, co je potřeba. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte; jsme tu 7 dní v týdnu, abychom mohli zavolat nebo odpovědět na váš e-mail.

Ve společnosti Apostila s.r.o. se specializujeme na proces apostilování a superlegalizace. Víme, na koho se obrátit v kanceláři každého státního tajemníka, abychom cestovní pasy rychle a efektivně apostilovali.

Nedovolte, aby drobnosti, jako je získání apostily pro váš cestovní pas, zpomalovaly vaše plány, nechte to na nás.