V případě nutnosti apostilace či superlegalizace dokumentu většinou budete potřebovat jeho úřední překlad, který Vám umíme zajistit.
Vyřídíme Vám překlad ať už z cizího jazyka pro použití dokumentu v tuzemsku nebo do cizího jazyka pro použití v zahraničí, pokud využijete naše služby apostilace či superlegalizace dokumentů. Uvedenou službu poskytujeme bez jakéhokoli navýšení ceny překladatele, tedy bez jakékoliv marže pro nás.

Překlad zahraničních dokumentů

Mezi naše služby patří zajištění překladu jakýchkoliv druhů dokumentů do všech jazyků světa vedle toho jak Vám zajistím apostil nebo superlegalizace na Vaše dokumenty. Na základě zkušeností, doporučujeme nevyužívat služby sice častokrát levných, ale nezkušené překladatele. V případě, že je dokument špatně přeložen nevyhnete se problémům, tedy neuznání dokumentu v cizím státě. Co způsobí zbytečné nervy, stres, nejistotu, časovou tíseň. Proto Vám doporučujeme využít naše služby a služby překladatele, které Vám umíme zajistit.

Překladatelé, se kterými spolupracujeme, jsou odborníci se spoustou zkušeností. Vědí vyhotovit překlad od jedné strany až po stovky do více než 140 jazyků světa. Překlady umíme zajistit pro široké spektrum dokumentů, od osobních dokladů (jako rodný, oddací list) až po technické, odborné dokumenty, či firemní dokumenty (dohody, stanovy, smlouvy, výpisy z obchodního rejstříku).

Překlady – technické a odborné

Během naší mnohaleté spolupráce s vysoce erudovanými překladateli Vám umíme zajistit překlady z oblasti strojírenství, architektury, stavebnictví, chemie, automobilového průmyslu, informačních technologií, telekomunikace, medicíny a různých jiných odborných specializací.

Nejčastěji se objevují překlady dokumentace ke strojům, různé technické specifikace, manuály, návody k obsluze, dokumentace k lékům a lékům, k potravinám. Zmíněné oblasti jsou pouze informativní a jen některé z mnoha, z nichž Vám umíme zajistit překlad.

S poukazem na skutečnost, že někteří naši klienti nebo firmy v dokumentací používají vlastní terminologii, tak odborné překlady konzultujeme s odborníkem z Vaší společnosti. Primární, v případě vysoce specializovaného textu, doporučujeme spolupráci, která je garancí efektivního správného a odborného překladu.

Překlady pro osobní a soukromé dokumenty

V případě osobních dokumentů, umíme Vám zajistit překlad od rodných, oddacích, úmrtních listů po diplomy, vysvědčení, pasy, řidičské průkazy, výpisy z rejstříku trestů, faktur za dovezené vozidla, plných mocí, výpisů z obchodního rejstříku a mnoha jiných dokumentů.

O nás

Proč si vybrat právě nás? Představujeme stabilní překladatelská agentura, na trhu působíme již více než 25 let. Během našeho působení jsme si svým individuálním přístupem ke svým klientům a kvalitními, vysoce odbornými službami získali přední místo mezi překladatelskými agenturami. Mezi naše hlavní benefity patří rychlost, kvalita a schopnost realizování přání klienta. Své služby poskytujeme nejen v tuzemsku, ale i prostřednictvím sítě svých poboček v zahraničí. Aktuálně máme pobočky v Praze, Bratislavě, Londýně, New Yorku, Moskvě a Kyjevě. Své služby poskytujeme ve spolupráci s vysoce profesionálními překladateli, ti jsou rodilými překladateli v daném jazyce a také různými odborníky pro technické či jinak specifické odborné překlady. Tímto je garantována vysoká odbornost a správnost překladu. Naprostou samozřejmostí je bezchybná gramatika a čistá stylistika.

Mám zájem

Máte zájem o apostila?

Neváhejte a kontaktujte nás odoslánim formuláře
Mám zájem

Korektury

Kromě odborných překladů, Vám umíme zajistit i jazykové a odborné korektury různých textů. Rovněž nemáme žádný problém Vám zajistit korektury textů prováděny mluvčími rodném jazyce. Samozřejmostí je, že zajišťujeme také přepis textů.

Premium služby

K samotným překladem dokumentu, Vám umíme poskytnout i prémiové služby. Hotový překlad je možné mít svázaný v kroužkové vazbě, nalaminován nebo svázaný termovazbu. Vše dle Vámi zadaných požadavků.

Notářské ověření dokumentů

V případě potřeby, Vám umíme nabídnout i zajištění notářského ověření dokumentů či jiných notářských úkonů. Danou službu vám umíme zajistit i v cizině, včetně vyřízení apostillu.

Lokalizace

V portfoliu našich služeb není jen zajištění úředních překladů. Poskytujeme komplexní překlady webových stránek, mobilních aplikací a všelijakých produktů. Díky využívání našich služeb můžete rozšířit Vaši oblast podnikání do různých zemí či získat množství spokojených zákazníků v cizině. Nechte za sebou stopu i v zahraničí. Nechte Váš web, mobilní aplikace a produkty hovořit rodným jazykem Vašich zákazníků.

Mám zájem

Máte zájem o apostila?

Neváhejte a kontaktujte nás odoslánim formuláře
Mám zájem