Ověření kopií dokumentů

Ověření kopií dokumentů vyřizujeme spolu se službami apostille a superlegalizace bez navýšení bežných poplatků za ověření.

Ověřením vašich dokumentů vám ušetříme čas i peníze tím, že nabízí kompletní servis včetně apostilaci doklumentů a záruku, že na všechny kopie dokumentů bude vydána apostila.

Co je to ověření?

Úlohou ověření je ověřit obsah dokumentu nebo osobu, zatímco je listina podepisovaná a pripojit prohlášení, které vysvětluje, co se osvědčuje. Dokument může být ověřeny:

 • Jako kopie
 • Jako originál, obvykle když ověřovatel je svědkem u dokumentu, který je podepsán.
Mám zájem

Máte zájem o apostila?

Neváhejte a kontaktujte nás odoslánim formuláře
Mám zájem

Proč se dokumenty musí ověřit?

Dokument předložený na apostille musí být opatřeny razítkem kompetentního subjektu nebo podpisem veřejného činitele, bez nichž nemůže být apostilován nebo legalizován.

Mezi dokumenty, které musí být ověřeny, aby mohly být předloženy k apostille jsou akademické certifikáty, některé osobní doklady, firemní dokumenty, atd., které obvykle nejsou podepsané uznávaným veřejným činitelem.

Prvky, které zabezpečuji platnost ověření, jsou:

 • správné prohlášení ověrovatele vysvětlující, co je ověřováno u dokumentu,
 • podpis ověřovatele,
 • datum ověření.

Neúčtujeme nic navíc

Ne všechny dokumenty musí být ověřeny právním zástupcem. Pomůžeme vám zjistit, který z vašich dokumentů, musí být certifikovány a které ne, a nikdy neúčtujeme za služby, které nepotřebujet

 Proč si vybrat naše služby?

Naši profesionální odborníci pracují rychle a správně vyhodnocují zda je potřebné certifikovat vaše dokumenty. Budete mít své dokumenty připravené pro legalizaci rychleji, než si myslíte.

Náš profesionální tým připravil tisíce dokumentů pro legalizaci. Vědí přesně, co dělat a jak připravit dokumenty.

Nevíte přesně, jak vaše dokumenty správně ověřit? Kontaktujte nás a získejte nejlepší rady o tom, jak kontaktovat právního zástupce. Nebo použijte naši plnou legalizační službu.
Při zkoumání procesu získání apostille, budete obvykle vidět, že dokumenty musí být podepsány advokátem nebo notářem před předáním pro apostille. Existují dokumenty, které nejsou opatřeny veřejnou pečeti nebo podpisem, a proto potřebují ověření notářem nebo advokátem.
Mám zájem

Máte zájem o apostila?

Neváhejte a kontaktujte nás odoslánim formuláře
Mám zájem

Jaké dokumenty musí byt ověření prostřednictvím advokáta nebo notáře?

Mezi dokumenty, které obvykle nemají veřejnou pečeť nebo podpis, a musí být ověřen advokátem nebo notářem, jsou:

 • Akademické dokumenty, jako jsou osvědčení nebo certifikáty (originál nebo kopie může být ověřeny)
 • Řada firemních dokumentů (originál nebo kopie mohou být ověřeny)
 • Osobní doklady, jako je cestovní pas nebo řidičský průkaz (kopie jsou vždy podepsány)
 • Dokumenty, jako jsou plné moci (běžně originální dokumenty)
 • Osobní dokumenty, jako jsou závěti (originál nebo kopie může být podepsána)
 • Dokumenty používané v právní oblasti, jako jsou čestná prohlášení nebo prohlášení (originální dokumenty jsou osvědčeny)
 • Ostatní obchodní doklady, jako jsou smlouvy, rezoluce a dohody (originál nebo kopie může být podepsána)
 • A mnoho dalších.

Jaký je rozdíl mezi notářem a advokátem?

Hlavní rozdíl mezi advokátem a notářem je, že advokát musí získat další kvalifikace, aby se stal notářem. To je důvod, proč většina notářu je také advokátem. Notář má primární funkci spočívající ve vydávání osvědčení a ověřování podpisů a listin.

Další rozdíl mezi notáři a právními zástupci, jsou poplatky, které se značně liší. Zatímco poplatek advokáta sahá typicky od £ 10 do £ 25 za dokument, poplatek u notára se pohybuje od £ 50 do 100 £ za stejný úkol.

Proč platit více za podpis notáře?

Existují případy, kdy musí být váš dokument podepsán notářem a podpis advokáta není použitelný. To je případ některých pravomocí advokátů. Pro základní ověření, podpis advokáta by měl stačit.

V situaci, kdy si nejste jisti, které ověření budete potřebovat, nejlepším řešením je požádat osobu, která vyžaduje ověření, abyste získali apostille pro dokument, o tuto informaci.

Co se osvědčuje?

Advokát nebo notář může osvědčit:

 • To, že dokument byl podepsán v jejich přítomnosti (případ plných mocí)
 • Že kopie dokladu má stejný obsah jako originál tím, že řekne, že kopie je „věrnou kopií původního dokumentu“.
 • Pro radu, jak správně certifikovat své dokumenty, kontaktujte naše apostille služby a zjistit vše o tom, jak by měl být dokument zpracován. Můžete také požádat aby dokument byl osvědčen jedním z našich advokátů.